Навантажувачі – це колісні транспортні засоби з моторним двигуном. Вони використовуються для близькомагістральних перевезень в логістичних центрах і складах під час розвантаження і навантаження. Навантажувачі інтенсивно використовуються, тому часто потребують ремонту. Про що йде мова?

Ремонт навантажувачів

Ремонт навантажувача залежить від того, яка частина навантажувача замінюється. Іноді навантажувачі вимагають ремонту всіх вузлів або тільки щогл або двигунів. Ремонт включає в себе не тільки заміну, але і діагностику, завдяки якій фахівець оцінює технічний стан складської техніки.

Завдяки комплексному обстеженню фахівець визначає стан акумуляторів, фільтрів і масел. Діагностика навантажувача також включає в себе електричні вимірювання. Вони зроблені для того, щоб переконатися, що електрична система в транспортному засобі працює належним чином.

Які частини навантажувачів ламаються найчастіше?

При обслуговуванні навантажувачів деякі вузли можуть бути замінені або відновлені. Найчастіше використовувані деталі були замінені. До них відносяться:

  • вилки – їх робоча поверхня стирається, вони часто згинаються або скручуються,
  • роз’єми і клапанивід них залежить робота підйомника, їх поломки можуть бути різного характеру,
  • ланцюги – іржа, також може порватися через перевантаження.

Крім того, обміну підлягають:

  • гідравлічні фільтри,
  • масляні фільтри,
  • повітряні фільтри,
  • технічні рідини,
  • мастильні матеріали,
  • моторні масла,
  • гідравлічні масла.

Ремонт навантажувачів необхідний і при пошкодженні шин або гусениць. Елементами, які часто ремонтуються, є також ролики, підшипники і ремені безпеки.

У свою чергу, при поломці кабелів, барабанів, балонів, насосів, шлангів і клапанів їх необхідно замінити. Також складно відновити повзунки, щоглові переміщення, освітлення, коробку передач або двигун до первісного стану. Заміна може зайняти трохи більше часу, якщо в сервісі немає запчастин до навантажувачів і доведеться їх доставляти.

Як виглядає ремонт окремих вузлів навантажувача?

Ремонту будь-якої деталі повинна передувати діагностика. Це знає кожен досвідчений сервісний майстер, тому, перед тим, як приступити до конкретних робіт, перевіряють всі системи. Найважливішими є гідравліка, виявлення витоків і оцінка стану насоса.

Як виявилося, багато власників навантажувачів не приділяють уваги заміні масла в двигуні.Отже, комплексний ремонт – це заміна масла в двигуні та гідравліці.Також можна замінити фільтри та насос.

Як уже було сказано, найчастіше пошкоджуються також несучі елементи.Зазвичай, необхідно вирівняти погнуту каретку, замінити гнізда вил або зварити раму.Ці роботи вимагають відповідних знань, а також використання великогабаритного обладнання.

Хто може відремонтувати навантажувач?

Наші фахівці з обслуговування навантажувачів проходять спеціальні курси і тренінги, які закінчуються іспитом. Всі види несправностей навантажувача фіксуються майстром в журналі технічного обслуговування. Кожен ремонт закінчується перевіркою руху навантажувача та його технічного стану, під час якого фахівець перевіряє, чи справно працює транспортний засіб (з вантажем і без вантажу).

У правилах охорони праці чітко зазначено, що навантажувачі повинні регулярно оглядатися не рідше одного разу на рік. Природно, іноді ваш навантажувач потребує більш частого обслуговування. Фінансово вигідним рішенням є укладання договору з професійною сервісною службою. Договір включає в себе перевірки відповідно до інструкції з експлуатації виробника, а також технічні заходи.